Výroba nábytku z masivu

Naše firma se zabývá výrobou nového nábytku na zakázku, nebo úpravy starého nábytku.Nábytek z masivu se těší mezi zákazníky oblibě po dlouhá léta. V minulosti se nábytek vytvářel pouze z masivu, mohli jste tak najít celé ložnice vybavené nábytkem z pravého masivu. Nábytek zrestaurujeme do původního vzhledu, nebo opravíme a přidáme novou povrchovou úpravu např. patinováním, lakováním, voskováním, úprava malbou atd.

Naše výrobky se zaměřují na tyto varianty: selský, patinovaný, rustikální, stylový, malovaný, umělecký a moderní nábytek. V nabídce nalaznete veškerý sortiment z pravého dřeva - židle, komody, postele, šatní skříně a jiné. Doplňky z masivu, Jídelní stoly z masivu, Knihovny z masivu, Konferenční stolky z masivu, Kredence a příborníky z masivu, Lavice z masivu, Nábytek z dubového masivu, Noční stolky z masivu, Ostatní stolky z masivu, PC stolky z masivu, Postele z masivu, Skříně a komody z masivu, Truhly a botníky z masivu, TV stolky z masivu, Zrcadla a věšáky z masivu, Židle z masivu

Zhotovujeme repliky dobového stylu s masivu a vyrábíme také moderní nábytek z lamina. Dodáváme také řezby a rustikální kování, obrazy, rámy a porcelán malovaný na zakázku.

Děkujeme našim milým zákazníkům, za spolupráci v roce 2017 a přejeme Vám, vše nejlepší do nového roku 2018.

Pokud máte zájem opravíme Vám nábytek poškozený za ceny dle osobní konzultace. Náše ceny jsou velice dobré a svědčí o tom naše reference.

Vytvoříme pro Vás interiér kompletně na klíč, Dětské pokoje, Recepce, Dílny, sklady, Hotelový nábytek, Chodby, předsíně, Jídelny, Kanceláře, Koupelny, Kuchyně, Ložnice, Mateřské školky, Obývací pokoje, Restaurace, bary, Šatny, Učebny, školící místnosti, Školy, Zahrada, zimní zahrady. Začneme návrhem zdarma a konzultací, následuje kalkulace kde se zákazník rozhodne.

Restaurace vytvoříme nové, nebo kompletně opravíme a předěláme. Máte-li zájem o změnu interiéru kontaktujte nás.

Od 15.3. 2014, jsme pro vás připravili spoustu nových a zajímavých akcí. Další fotografie prací budou vloženy cca 18. 09. 2018.

Zahradní nábytek

Zabýváme také výtvarnou činností, chcete li, například vytvořit krásnou restauraci, naši výtvarníci, Vám vytvoří návrh, dále vyrobíme vhodné zařízení a stylově upravíme stěny interiéru. Dřevěnou podlahu nebo obložení zhotovíme také. Pracujeme rychle a spolehlivě.

Chcete krásný a malovaný pokojíček pro své ratolesti, žádný problém. Při osobní konzultaci si můžete vybrat z katalogu, kde naleznete širokou nabídku. Máme ty nejlepší reference.

V tomto roce Vám budeme představovat, také nový moderní styl Provence.

Staré skříně, stoly, lavice atd. Vám zrenovujeme, nové zboží zase umíme postařit a na přání výtvarně pomalovat, nebo zpatinujeme.

Kontaktujte nás a dozvíte o všem co chcete vědět.

Licence: Všechna práva vyhrazena, další šíření obrázku není možné bez souhlasu autora.

Naše výrobky se zaměřují na tyto varianty: selský, patinovaný, rustikální, stylový, malovaný, umělecký a moderní nábytek. V nabídce nalaznete veškerý sortiment z pravého dřeva - židle, komody, postele, šatní skříně a jiné. Doplňky z masivu, Jídelní stoly z masivu, Knihovny z masivu, Konferenční stolky z masivu, Kredence a příborníky z masivu, Lavice z masivu, Nábytek z dubového masivu, Noční stolky z masivu, Ostatní stolky z masivu, PC stolky z masivu, Postele z masivu, Skříně a komody z masivu, Truhly a botníky z masivu, TV stolky z masivu, Zrcadla a věšáky z masivu, Židle z masivu Zhotovujeme repliky dobového stylu s masivu a vyrábíme také moderní nábytek z lamina. Dodáváme také řezby a rustikální kování, obrazy, rámy a porcelán malovaný na zakázku.
Mapa okolíAntik & Art
Po telefonické domluvě
Mobil: 606 389 490
V. Nováka 539, Rudná u Prahy
Mail: 1antikart@centrum.cz
Identifikační údaje
  • Milan Rota
  • IČ: 60210699
  • Fyzická osoba zapsaná v ŽR od 27.10.1993
Copyright © 2008 - 2020 Antik & Art
Antik-Art na TOPlistu